برترین کمپ های سفری دنیا (قسمت اول)

کلیسای عیسی منجی مسکو
کلیسای عیسی منجی مسکو
۱۳۹۶-۱۱-۰۱
شعار روز جهانی گردشگری سال ۲۰۱۸؛ گردشگری و تحول دیجیتالی
شعار روز جهانی گردشگری سال ۲۰۱۸؛ گردشگری و تحول دیجیتالی
۱۳۹۷-۰۷-۰۴
 
خستگی از شهر نشینی و زندگی در آپارتمانهای کوچک و سر به فلک کشیده باعث شده است که علاقه مندان به سفرهای طبیعت گردی روز به روز افزایش پیدا کنند. گردشگرانی که دلشان میخواهد به دامان طبیعت بروند و در کنار آتش و زیر آسمان پر ستاره چند روزی را برای خود سپری کنند و به آرامش برسند.
بر همین اساس است که کمپهای زیبا و دلنشین با تمام امکانات ساده و سنتی در جای جای جهان طراحی شده اند تا گردشگران علاقه مند در آنها اتراق کنند.

تیم اتراق هم قصد دارد در چند مطلب مختلف در بخش جهانگردی وب سایت اتراق شما را با این کمپها آشنا کند تا اگر دلتان خواست در کشوری مدرن اتراق داشته باشید حتما از این مناطق معرفی شده استفاده کنید.
کمپ ‏Yurt Holiday در کشور پرتغال
کمپ ‏Yurt Holiday در ارتفاعات رشته کوه سرا دا استرلا که مرتفع ترین رشته کوه پرتغال است جا خوش کرده. این کمپ کوهستنای که برای دسترسی به آن نیازمند کوه پیمایی هستید را دو بریتانیایی اهل لندن طراحی کرده اند.

فضای این کمپ در میان دره ای جا خوش کرده و با گذر از دره ای زیبا و پله هایی پیچ در پیچ به میان دو چادر دایره ای و خیمه ای و یک چادر قلندری شکل می رسید، چادرهایی که با نورپردازی زیبا، تختهای لوکس و سرویس های بهداشتی مدرن میزبان مسافران خود است.

این کمپها با طبیعت سازگار هستند و اطراف خود باغ های میوه و سبزی فراوان قرار داده تا مسافران بتوانند با دستان خود از محصولات ارگانیک بچینند و بخورند و لذت ببرند.
دیدگاه گردشگرانی که به این کمپ زیبا سفر کرده اند و روز و شبهای مختلف در آن اتراق داشته اند بسیار مثبت بوده و باعث شده که پنج ستاره رنگی در تمامی سایت های معتبر رزرو اقامتگاه و هتل را دریافت کنند. وب سایت هایی مانند بوکینگ و تریپ ادوایزر.

شماره تماس این کمپ برای اتراق: 351235208562+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *