این روزها فضای کسب و کار اینترنتی ایران بسیار شتاب زده به سمت حوزه گردشگری تغییر مسیر داده و ده ها وب سایت با موضوعات کاملا مشترک در حال فعالیت هستند، فعالیت آنها دریافت تبلیغات بدون محتوا و غیر مرتبط با حوزه گردشگری و رزرواسیون آنلاین هتل، اقامتگاه، تور و یا بلیط وسایل حمل و نقل بین شهری است و البته انگشت شمار اند وب سایتهایی که در حوزه تولید محتوای با کیفیت برای گردشگری ایران فعالیت می کنند.
بر همین اساس اتراق در فضایی کاملا دوستانه و البته حرفه ای قصد تولید محتوا با کیفیت و دقیق در حوزه گردشگری ایران را دارد و در این راه برنامه های متنوع و بزرگی در پیش رو دارد، باشگاه سفرنامه گویی، عکس روز گردشگری ایران، معرفی اقامتگاه های بومگردی، رادیو گردشگری، اینفوگرافی و ... که تمام این سر فصلها به زودی به چند زبان دنیا در اختیار گردشگران خارجی قرار خواهد گرفت.
ما یک تیم هستیم و تمام علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ و طبیعت ایران در راستای اهداف اتراق می توانند با ما همراه و همگام باشند.

 

بنیانگذار اتراق

حمیدرضا (پیمان) نوروزی

علاقه مند به سفر و گردشگری وعکاسی

 
 
 

عکاسان اتراق

پیمان نوروزی

عکاس طبیعت و نجوم


10 سال سابقه برگزاری تورهای عکاسی و نجومی

ما اینجا جمع شده ایم برای استفاده از تجربیات همدیگر

مجتبی محسنی

عکاس طبیعت و نجوم


کارشناسی عکاسی کارشناسی ارشد پژوهش هنر عکاسی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

ما اینجا جمع شده ایم برای استفاده از تجربیات همدیگر

مجید قهرودی

عکاس طبیعت و نجوم


در طی این سال ها در زمینه های مختلف نجوم از قبیل آموزش و ترویج نجوم و همچین شرکت در رقابت های علمی و دانشجویی فعالیت داشتم به سبب علاقه زیاد به هنر و همینطور هنر عکاسی از سال 88 به عکاسی نجومی گرایش پیدا کردم و و در این زمینه شروع به فعالیت کردم و عکس هایی که از آسمان شب به همراه مناظر طبیعی و بنا های تاریخی ثبت کرده ام در جشنواره های ملی و بین المللی برگزیده شده و در مجلات ملی و بین المللی به چاپ رسیده

ما اینجا جمع شده ایم برای استفاده از تجربیات همدیگر