این روزها فضای کسب و کار اینترنتی ایران بسیار شتاب زده به سمت حوزه گردشگری تغییر مسیر داده است و ده ها وب سایت با موضوعات کاملا مشترک در حال فعالیت هستند. فعالیت آنها دریافت تبلیغات بدون محتوا و غیر مرتبط با حوزه گردشگری و رزرواسیون آنلاین هتل، اقامتگاه، تور و یا بلیط وسایل حمل و نقل بین شهری است؛ و البته انگشت شمار هستند وب سایت هایی که در حوزه تولید محتواي با کیفیت برای گردشگری و بومگردی ایران فعالیت می کنند.
بر همین اساس اتراق در فضایی کاملا دوستانه و البته حرفه ای قصد تولید محتواي با کیفیت و دقیق در حوزه گردشگری، بومگردی ایران را دارد و در این راه برنامه های متنوع و بزرگی از جمله باشگاه سفرنامه گویی، عکس روز گردشگری ایران، معرفی اقامتگاه های بومگردی، رادیو گردشگری، اینفوگرافی و ... در پيش رو دارد.
ما یک تیم هستیم و تمام علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ و طبیعت ایران در راستای اهداف اتراق می توانند با ما همراه و همگام باشند.

 
 

عکاسان اتراق

پیمان نوروزی

عکاس طبیعت و نجوم


حدود ١٥ ساله كه تو حوزه گردشگرى، تبليغات و عكاسى مشغول به فعاليت هستم.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

مجتبی محسنی

عکاس طبیعت و نجوم


کارشناسی عکاسی
کارشناسی ارشد پژوهش هنر
عکاسی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

مجید قهرودی

عکاس طبیعت و نجوم


در طی این سال ها در زمینه های مختلف نجوم از قبیل آموزش و ترویج نجوم و همچین شرکت در رقابت های علمی و دانشجویی فعالیت داشتم. به سبب علاقه زیاد به هنر و همینطور هنر عکاسی از سال 88 به عکاسی نجومی گرایش پیدا کردم و و در این زمینه شروع به فعالیت کردم و عکس هایی که از آسمان شب به همراه مناظر طبیعی و بنا های تاریخی ثبت کرده ام در جشنواره های ملی و بین المللی برگزیده شده و در مجلات ملی و بین المللی به چاپ رسیده.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد
 

تولید محتوای اتراق

پیام احتسابیان

موسسه طبیعت پژوهان زیما


فوق دیپلم طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد (سما) در تهران دارم. پس از آن از اوایل دهه 80 به دلیل علاقمندی به طبیعت و محیط زیست وارد فعالیت های زیست محیطی و طبیعتگردی شدم. و این علاقمندی سبب شد تا از سال 1389 در موضوع اکوتوریسم پایدار و محیط زیست با تاسیس موسسه طبیعت پژوهان زیما وارد عرصه فعالیت های حرفه ای بشم.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

مجتبی ارجمند محبی

دانشجو رشته کارگردانی


عکاس و فیلمبردار آماتور، علاقمند به مستندسازی، علاقمند به طبیعت و ایرانگردی
پشتیبانی فنی سایت؛ افتخار همراهی با تیم اتراق

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد