این روزها فضای کسب و کار اینترنتی ایران بسیار شتاب زده به سمت حوزه گردشگری تغییر مسیر داده است و ده ها وب سایت با موضوعات کاملا مشترک در حال فعالیت هستند. فعالیت آنها دریافت تبلیغات بدون محتوا و غیر مرتبط با حوزه گردشگری و رزرواسیون آنلاین هتل، اقامتگاه، تور و یا بلیط وسایل حمل و نقل بین شهری است؛ و البته انگشت شمار هستند وب سایت هایی که در حوزه تولید محتواي با کیفیت برای گردشگری و بومگردی ایران فعالیت می کنند.
بر همین اساس اتراق در فضایی کاملا دوستانه و البته حرفه ای قصد تولید محتواي با کیفیت و دقیق در حوزه گردشگری، بومگردی ایران را دارد و در این راه برنامه های متنوع و بزرگی از جمله باشگاه سفرنامه گویی، عکس روز گردشگری ایران، معرفی اقامتگاه های بومگردی، رادیو گردشگری، اینفوگرافی و ... در پيش رو دارد.
ما یک تیم هستیم و تمام علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ و طبیعت ایران در راستای اهداف اتراق می توانند با ما همراه و همگام باشند.

 
 

عکاسان اتراق

پیمان نوروزی

بنیانگذار اتراق


15 سالی است که در حوزه گردشگری و تبلیغات و عکاسی فعالیت دارم، مدیریت فرهنگی و هنری خوانده ام و بعد از پروژه عکاسی شبهای پر ستاره ایران در سال 2009 برای معرفی آسمان تاریک و جذاب ایران به گردشگران ایرانی و خارجی به سمت معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران روی آوردم و اتراق بخش کوچکی از ایده بزرگ بومگردی در ایران است.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

سجاد موسوی راضی

هم بنیانگذار اتراق، متخصص رسانه و تبلیغات


به سفر علاقه زیادی دارم و از هر فرصتی برای سفر استفاده می کنم. اما اتراق را برای این تاسیس کردیم که مردم از همه جای جهان بتوانند اطلاعات مربوط به ایران را آن هم از زبان ایرانی ها پیدا کنند و در نهایت به ایران سفر کنند.
فعلا در سایت فارسی به معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران می پردازیم و در آینده ای نزدیک برنامه های هیجان انگیزی را برگزار می کنیم.
قدم های کوچکی در اتراق برداشتیم اما آینده بزرگی رو پیش روی خودمان متصور هستیم.

مجید قهرودی

عکاس طبیعت و نجوم


در طی این سال ها در زمینه های مختلف نجوم از قبیل آموزش و ترویج نجوم و همچین شرکت در رقابت های علمی و دانشجویی فعالیت داشتم. به سبب علاقه زیاد به هنر و همینطور هنر عکاسی از سال 88 به عکاسی نجومی گرایش پیدا کردم و و در این زمینه شروع به فعالیت کردم و عکس هایی که از آسمان شب به همراه مناظر طبیعی و بنا های تاریخی ثبت کرده ام در جشنواره های ملی و بین المللی برگزیده شده و در مجلات ملی و بین المللی به چاپ رسیده.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد
 

تولید محتوای اتراق

مجتبی ارجمند

دانشجو کارگردانی


عکاس و فیلمبردار آماتور، علاقمند به مستندسازی، علاقمند به طبیعت و ایرانگردی
پشتیبانی فنی سایت؛ افتخار همراهی با تیم اتراق

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

پیام احتسابیان

موسسه طبیعت پژوهان زیما


فوق دیپلم طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد (سما) در تهران دارم. پس از آن از اوایل دهه 80 به دلیل علاقمندی به طبیعت و محیط زیست وارد فعالیت های زیست محیطی و طبیعتگردی شدم. و این علاقمندی سبب شد تا از سال 1389 در موضوع اکوتوریسم پایدار و محیط زیست با تاسیس موسسه طبیعت پژوهان زیما وارد عرصه فعالیت های حرفه ای بشم.
و حالا در کنار اتراقی ها در حال فعالیت و تولید محتوا در بخش ایرانگردی هستم.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد