اتراق بخش کوچکی از یک ایده بزرگ است، ایده ای که سالهاست در سر داریم و حالا برای تحققش قدم برداشته ایم، ما هدفمان توسعه پایدار گردشگری است. توسعه ای که برای تمام نسلهای آینده مفید و ارزشمند باشد و گردشگری ما را متحول کند.
معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران، نمایش تصاویر با کیفیت و صحیح از ایران و در نهایت معرفی ایران به جهانیان از زبان مردمان ایران هدف اتراق است.
در این راه و در بخشهای تولید محتوا، عکسیران، سفرنامه اگر علاقه مند به همکاری بودید با ما ارتباط برقرار کنید.

 
 

عکاسان اتراق

پیمان نوروزی

بنیانگذار اتراق


15 سالی است که در حوزه گردشگری و تبلیغات و عکاسی فعالیت دارم، مدیریت فرهنگی و هنری خوانده ام و بعد از پروژه عکاسی شبهای پر ستاره ایران در سال 2009 برای معرفی آسمان تاریک و جذاب ایران به گردشگران ایرانی و خارجی به سمت معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران روی آوردم و اتراق بخش کوچکی از ایده بزرگ بومگردی در ایران است.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

سجاد موسوی راضی

هم بنیانگذار اتراق، متخصص رسانه و تبلیغات


به سفر علاقه زیادی دارم و از هر فرصتی برای سفر استفاده می کنم. اما اتراق را برای این تاسیس کردیم که مردم از همه جای جهان بتوانند اطلاعات مربوط به ایران را آن هم از زبان ایرانی ها پیدا کنند و در نهایت به ایران سفر کنند.
فعلا در سایت فارسی به معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران می پردازیم و در آینده ای نزدیک برنامه های هیجان انگیزی را برگزار می کنیم.
قدم های کوچکی در اتراق برداشتیم اما آینده بزرگی رو پیش روی خودمان متصور هستیم.

مجید قهرودی

عکاس طبیعت و نجوم


در طی این سال ها در زمینه های مختلف نجوم از قبیل آموزش و ترویج نجوم و همچین شرکت در رقابت های علمی و دانشجویی فعالیت داشتم. به سبب علاقه زیاد به هنر و همینطور هنر عکاسی از سال 88 به عکاسی نجومی گرایش پیدا کردم و و در این زمینه شروع به فعالیت کردم و عکس هایی که از آسمان شب به همراه مناظر طبیعی و بنا های تاریخی ثبت کرده ام در جشنواره های ملی و بین المللی برگزیده شده و در مجلات ملی و بین المللی به چاپ رسیده.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد
 

تولید محتوای اتراق

مجتبی ارجمند

دانشجو کارگردانی


عکاس و فیلمبردار آماتور، علاقمند به مستندسازی، علاقمند به طبیعت و ایرانگردی
پشتیبانی فنی سایت؛ افتخار همراهی با تیم اتراق

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد

پیام احتسابیان

موسسه طبیعت پژوهان زیما


فوق دیپلم طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد (سما) در تهران دارم. پس از آن از اوایل دهه 80 به دلیل علاقمندی به طبیعت و محیط زیست وارد فعالیت های زیست محیطی و طبیعتگردی شدم. و این علاقمندی سبب شد تا از سال 1389 در موضوع اکوتوریسم پایدار و محیط زیست با تاسیس موسسه طبیعت پژوهان زیما وارد عرصه فعالیت های حرفه ای بشم.
و حالا در کنار اتراقی ها در حال فعالیت و تولید محتوا در بخش ایرانگردی هستم.

مرا با لينكهاى زير دنبال كنيد